مشخصات

موارد دیگر
( آفلاین )
comrade
آروم و عادی
1364-07-01
m - مجرد
اسلام
تکنسین نصب سیستم های سرد کننده سرمایشی
وزن: 70 - قد: 170
رفته ام
نمی کشم
سنتی .

بازدیدکننده


احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

لبخند بزن

به همه گل‌های زیبای عالم

که از زمینی سخت می‌رویند

و جهانت را، زیبا می سازند.

دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

به تو فکر می کنم و

بی اختیار لبخند می زنم

تو منظره ی همان دشتی

که بارها سرتاسر رویاهایم را

دیوانه وار در آن دویده ام

دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی
هشدار صالحی؛ امکان از سرگیری غنی سازی 20 درصدی طی 5 روز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
رئیس سازمان انرژی اتمی از توانایی این سازمان برای از سرگیری غنی سازی 20 درصدی تا حداکثر 5 روز در فردو خبر داد.

علی اکبر صالحی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما با اشاره به هشدار اخیر رئیس جمهور به امریکا در صحن علنی مجلس درباره نقض برجام و از سرگیری برنامه هسته ای تاکید کرد: این هشداری نیست که در خلاء باشد، هشدار بدون پشتوانه نیست این ها براساس داده هایی است که آقای رئیس جمهور دارد.

وی گفت: رئیس جمهور و مجموعه نظام از مجموعه فعالیت های سازمان انرژی اتمی مطلعند ما وظیفه داریم فعالیت های سازمان را به اطلاع مسئولان بالادست برسانیم و آمادگی های لازم را اعلام کنیم تا اگر خواستند تصمیمی بگیرند بدانند که شرایط به چه صورت است.

صالحی افزود: سخنان آقای روحانی مبتنی بر پشتوانه آمادگی هایی است که ایجاد شده است. رئیس سازمان انرژی اتمی، حفظ تاسیسات فردو را از قوت های برجام دانست و افزود: این در حالی است که آنان می خواستند فردو از اساس نباشد و می گفتند باید آن را ببندیم.

وی گفت: قرار است خبرنگاران از جاهای مختلف این مرکز هسته ای دیدن کنند. اگر تصویری از گذشته داشته باشید و تصویر کنونی آن را ببینید خواهید دید که چقدر تفاوت کرده است و چقدر فعالیت انجام می شود، به خصوص در زمینه ایزوتوپ های پایدار و آزمایشگاه های مختلفی آن.

صالحی افزود: فردو را به نحوی در برجام تثبیت کردیم که اگر اراده کنیم تا پنج روز می توانیم غنی سازی 20 درصد را آغاز کنیم.

وی گفت: این درحالی است که برخی می گویند صنعت هسته ای متوقف شده است، بستند و بردند؛ قسم جلاله هم بخورید فایده ای ندارد. به این علت تصمیم گرفتیم تصاویر راکتور مدرن اراک منعکس شود. رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: کسانی که با ارائه تصاویر فتوشاپی از چاله ای که با سیمان پر شده بود مدعی شدند در قلب رآکتور اراک سیمان ریخته اند عذرخواهی یا استغفار کنند زیرا افکار عمومی را نابجا مشوش کردند.

صالحی گفت: این درحالی است که در برخی لوله های این رآکتور به قطر چند سانت و به طول مثلا دو سه متر سیمان ریخته شد نه در راکتور، در لوله هایی که بیرون از راکتور است.
دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده است
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

شبکه های اجتماعی عضو ثابت زندگی های امروزی

این روزها شبکه های اجتماعی، همچون عضوی جدایی ناپذیر از زندگی انسان های دنیای مدرن، توانسته اند مرزهای مختصات جغرافیایی دنیای واقعی را پشت سر بگذارند و ارتباطاتی جدید، راحت و در عین حال پیچیده شکل دهند. عضوی مهم که نبض هویت دوگانه دنیای مدرن است، با دو وجه واقعی و مجازی که گاهی تفکیکشان از هم به سختی صورت می گیرد.
اما چیزی که در درون صفحات شخصی همین ادما می گذرد، جهانی است پرکنتراست و پیچیده. قاب هایی مربعی به همراه جملاتی الصاقی که هر روز منتشر می شوند تا نمودی باشند از لحظات زندگی روزانه صاحبانشان.

شاید پاسخ همه این چرایی ها و چگونگی ها چیزی در درونمان باشد، چیزی که می خواهد ببیند و بگوید و تغییر دهد هر آنچه را که نادیده اش می گیرد.
درست شبیه جهان حقیقی مان، در جهان مجازی هم هنوز هستند ادمایی که خود را زیر سایه کسی یا چیزی مخفی می کنند و تن می دهند به سکوت کردن و لبخندهای مصنوعی زدن، تن می دهند به سوژه بودن.
مرز باریک میان صداقت در بیان آنچه هستیم و وانمود کردن به آنچه را که می خواهیم باشیم تشخیص داد؟...
دوگانکی .
ایا اینجا مکانیست برای خود افشاگریها ؟

دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده است
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

سلام..
راستی
در میان این همه اگر
تو چقدر بایدی .
دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

گاهی دل ادم
لک میزند
برای شنیدن یک کلام .

میایی ببینمت ؟
بداهه ای برای تو .

دیدگاه |
و 3 کاربر ديگر اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

به دلت رجوع کن . تا برایت اواز بخواند
حرفهای رنگی از رویای ی خوب بگوید .ترا ببرد به نارنجستان بهار نارنج .
که مست میکند هر پرنده ای را

دیدگاه |
و 3 کاربر ديگر اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی
I want to tell you. To read from you Beauty ..
دیدگاه |
و 1 کاربر ديگر اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی

Tell me not, in mournful numbers,
Life is but an empty dream!
For the soul is dead that slumbers,
And things are not what they seem.

Life is real! Life is earnest!
And the grave is not its goal;
Dust thou art, to dust returnest,
Was not spoken of the soul.

Not enjoyment, and not sorrow,
Is our destined end or way;
But to act, that each to-morrow
Find us farther than to-da

دیدگاه |
و 1 کاربر ديگر اين ارسال را پسنديده اند
احمد رضایی
شبکه اجتماعی ایرانیان
احمد رضایی
سرویس اقتصاد مشرق - در طول سال‌های اخیر، اصلاح‌طلبان هجمه عجیبی به دولت قبل وارد می‌آوردند و مدعی بودند دولت احمدی‌نژاد در جانمایی سد گتوند، اشتباه کرده است.

یکی از مهم‌ترین چالش‌های ایجاد شده پیرامون این سد، بحث وجود گنبدها و رگه‌های نمکی در اطراف محل آبگیری سد است که پس از آبگیری سد به زیر آب رفته و ممکن است منجر به شوری بیش از حد آب در پایین‌دست این سد شوند.

در سالیان گذشته، رسانه‌های اصلاح‌طلب، پر بود از مطالبی در انتقاد از سوءمدیریت دولت‌های نهم و دهم در احداث اشتباه سد گتوند. آنها سد گتوند را که بلندترین سد کشور است، در حد یک فاجعه ملی نمایش می‌دادند و دولت قبل را مقصر اصلی آن معرفی می‌کردند.

اما در چند روز اخیر و در جریان معرفی حبیب‌الله بیطرف، وزیر نیروی دولت اصلاحات به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم، ناگهان اصلاح‌طلبان دنده معکوس زدند و حقایق سد گتوند را برملا کردند.

این بار اصلاح‌طلبان برای اولین بار فاش ساختند که جانمایی اشتباه سد گتوند در دولت اصلاحات صورت گرفته بود و ربطی به دولت‌های نهم و دهم نداشته است.

در جریان رای اعتماد به وزرا، نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس اعتراف کردند که جانمایی اشتباه سد گتوند در دوره وزارت نیروی بیطرف در دولت اصلاحات رخ داد. البته آنها خواستار چشم‌پوشی نمایندگان مجلس از این اشتباه بیطرف شدند.

به عنوان نمونه، امیری خامکانی نماینده اصلاح‌طلب مجلس در دفاع از بیطرف در مجلس گفت:

اگر سدهای منطقه خوزستان نبود قطعا سیل‌های بیشتری تاکنون مردم این استان را آزار می‌داد البته ممکن است در جریان احداث برخی از سدها مانند گتوند کارشناسان یا مسئولان اشتباه کرده باشند و این بحث باید کارشناسی شود اما نمی توان با کل سدسازی کشور در آن مقطع زمانی مخالفت کرد.

مختار نماینده مستقل مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی هم در جلسه رای اعتماد بیان کرد:

فاجعه سد گتوند را بر گردن رئیس جمهور قبلی انداخته ایم و معتقدیم رئیس جمهور قبلی آن را زود افتتاح کرده و این پروژه به درستی اجرا نشده است البته در کار اشتباه رئیس جمهور قبلی شکی نیست اما احداث سد از لحاظ فرآیندی فقط جانمایی آن مشکل دارد.

پاپی‌زاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نیز در این باره گفت:

سد گتوند در استان خوزستان به عنوان شاهکار وزارت آقای بیطرف تبدیل به بزرگترین کارخانه آب نمک جهان شده است به طوری که دشت بزرگ خوزستان را برای همیشه به نابودی کشانده است. این‌ها از مسائل کوچک مدیریت مخرب وزارت آقای بیطرف است. آزموده را آزمودن خطاست.

خود بیطرف نیز در جلسه‌ای با اعضای فراکسیون امید مجلس به نقش دولت‌های سازندگی و اصلاحات در جانمایی اشتباه گتوند اشاره کرده و گفته بود:

در سال 75 کلنگ احداث سد گتوند زده شد و در دولت های هفتم وهشتم یکی از طرح های اجرایی وزارت نیرو بود اما به دلیل محدودیت منابع این طرح در مقایسه با سد کارون 3، کرخه، شهید عباس پور و مسجد سلیمان در اولویت طرح های بزرگ آبی کشور برای تأمین اعتبار قرار نگرفت لذا در دوره 8 ساله ریاست جمهوری آقای خاتمی این طرح به صورت کمرنگ اجرایی شد.

با وقایع رخ‌داده و مواضع نمایندگان مجلس در جریان رای اعتماد، مشخص شد که اگر اشکال سد گتوند،‌ جانمایی اشتباه آن بوده، دولت‌های سازندگی و اصلاحات مقصر این جانمایی اشتباه هستند و تمام هجمه‌ای که در این سال‌ها به دولت‌های نهم و دهم وارد آمده، منصفانه نبوده است.

بنابراین، رسانه‌های اصلاح‌طلب خوب بود اینطور تیتر می‌زدند:‌ اگر خاتمی سد گتوند را 15 کیلومتر بالاتر ساخته بود

دیدگاه |
اين ارسال را پسنديده اند

تبلیغات